Image

blob jumping

Blob jumping – wodna wyrzutnia w programie gimnastyce sportowej. Water Show. 10-metrowa poducha stanie się areną profesjonalnych pokazów!  Wystrzeleni w powietrze z prędkością światła
zawodnicy zakręcą efektowne kombinacje figur i wylądują w wodzie.
W konkursie wystartują PRO'si z różnych dyscyplin freestylowych. Wśród nich akrobaci z parków trampolin Jump Szczecin, Movement Arena oraz team Artura Zakrzewskiego – utytułowanego Reprezentanta Polski w gimnastyce sportowej

zawodnicy

Artur Zakrzewski (POLSKA)

Michalina Balcerzewska (POLSKA)

Krystian Czaplicki (Klub Sportowy Movement z Trójmiasta)

Paweł Michciński (Klub Sportowy Movement z Trójmiasta)

Kuba Ornowicz (Fun Jump Turzyn)

Kuba, 23 lata, studiuję Logistykę. Od początku roku pracuję jako instruktor w FunJump. Jestem związany ze sportem odkąd pamiętam. Zawsze chętnie sprawdzam się w nowych dyscyplinach, tak jak w przypadku skoków do wody z wysokości.

Patryk (Fun Jump Gorzów)

Patryk lat 19, od roku pracuję jako instruktor w Fun Jump Gorzów. Od zawsze próbuję różnych nowych wyzwań. Do listy dopiszę kolejne - skoki do wody na Water Show.

Dominik Figlak (POLSKA)

Michalina Balcerzewska (POLSKA)

Paweł Dziuba (Klub Sportowy Movement z Trójmiasta)

Cezary Szumilas (Fun Jump Turzyn)

Cezary, 31 lat. Z zawodu lekarz, z zamiłowania ojciec 2 dzieci. Z parkiem Fun Jump związany od pierwszego dnia, weteran zawodów Water Show 2018.

Kamil (Fun Jump Gorzów)

Kamil, lat 22, pracuję jako instruktor w parku trampolin Fun Jump Gorzów od samego początku. Z pasji zajmuję się akrobatyką.

Marcin (Fun Jump Gorzów)

Marcin, 21 lat, jestem instruktorem parku trampolin Fun Jump Gorzów od pół roku. Moimi pasjami są zbieranie znaczków,starych monet i informatyka.

Eryk Dusterhoft (POLSKA)

Urszula Gołębiewska (POLSKA)

Łukasz Nowak (Klub Sportowy Movement z Trójmiasta)

Damian Kościelski (Fun Jump Turzyn)

Piotr Sierpiński (Fun Jump Turzyn)

Jestem Piotrek, mam 22 lata. Od 7 roku życia trenowałem gimnastykę sportową, także temat salt - nawet tych do wody - nie jest mi obcy. W Fun Jump pracuję od ponad 3 lat. Rok temu na Water Show udało mi się zająć 3. miejsce w Splash Diving'u.

Paweł (Fun Jump Gorzów)

Paweł 29 lat. Od roku pracuję w Fun Jump Gorzów. Fan motoryzacji. Pierwszy raz biorę udział w Water Show.

Łukasz Jaworski (POLSKA)

Maciej Wyskiel (POLSKA)

Łukasz Nowak (Klub Sportowy Movement z Trójmiasta)

Justyna Ruminkiewicz (Fun Jump Turzyn)

Nazywam się Justyna i mam 24 lata. Pracuję w parku trampolin Fun Jump. W przeciwieństwie do pozostałych uczestników z takim rodzajem sportu mam mało wspólnego. Moimi aktywnościami są podniebne wygibasy na kole oraz bieganie. Blob Jumping'u próbuję pierwszy raz - bo dlaczego NIE?

Karolina (Fun Jump Gorzów)

Karolina, 22 lata, studiuję pedagogikę. Jestem pracownikiem w Fun Jump od półtora roku. Od zawsze jestem aktywną osobą, kiedyś każdą wolną chwilę spędzałam jeżdżąc konno, teraz odpowiednią dawkę adrenaliny zapewniają mi motocykle. 

galeria

© 2022 WATERSHOW SZCZECIN. All Rights Reserved.
Design: Studio Graficzne Tomecki